Zarządzanie najmem Poznań

Twoja nieruchomość na wynajem to majątek o który należy zadbać. Mamy wszystkie kompetencje na pokładzie abyś mógł czuć się bezpiecznie w trakcie trwania umowy najmu oraz zapomniał o wszystkich obowiązkach związanych z jego obsługą.

VINSKI System

1. Pierwsze spotkanie

W trakcie którego ustalimy cele związane z nieruchomością. Wspólnie ustalimy grupę docelową do kogo skierowana będzie oferta najmu tak aby móc uzyskać możliwie najwyższą kwotę miesięcznych przychodów.

2. Przygotowanie

Profesjonalna sesja zdjęciowa, przygotowujemy materiał video wykorzystywany później do promocji nieruchomości na portalach i mediach społecznościowych.

3. Promocja oferty

Twoja nieruchomość promowana będzie na najważniejszych portalach ogłoszeniowych, tak aby zwrócić uwagę wielu klientów. Oferty promowane są również za pośrednictwem mediów społecznościowych (stores, rolki, posty), dzięki czemu na naszym profilu może zobaczyć je nawet kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie, co znacznie zwiększa szanse na wynajem.

4. Prowadzenie oferty

Prezentowanie oferty, weryfikacja najemców, właściwe zabezpieczenie interesu właściciela umową najmu okazjonalnego i dodatkowymi dokumentami.

5. Przebieg najmu

Przekazanie lokalu, bieżące załatwianie spraw i regulowanie płatności, okresowe kontrole lokalu.

biuro-nieruchomosci-poznan-vinski-my-depositphotos-bgremover

Potrzebujesz Agenta?


Pytania i odpowiedzi przed kontaktem

w trakcie

Compare listings

Porównać