Sprzedaż nieruchomości

Jeśli masz nieruchomość na sprzedaż, to jesteś w dobrym miejscu! Czy wiesz, że każdego dnia dzięki wypracowanym skutecznym metodom, osiągamy dla naszych klientów doskonałe rezultaty gwarantując im szybką, skuteczną oraz bezpieczną sprzedaż? Dokładnie taką usługę możemy zaoferować i Tobie!

Komfort

Strategia sprzedażowa

Bezpieczeństwo

Szybkość działania

1

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji i ustalimy konkretne cele sprzedażowe. Jeśli nam zaufasz, jeszcze tego samego dnia zaczniemy przygotowywać materiały do oferty sprzedażowej i zaczniemy działać.

2

Kolejnym etapem jest przygotowanie przez nas odpowiedniej strategii sprzedażowej oraz marketingowej. W zależności od wybranych elementów przygotujemy materiały fotograficzne i wideo. Wszystko w najwyższej jakości oraz wykonane przez profesjonalistów. Przygotowujemy to aby w kolejnych dniach móc już prezentować Twoją nieruchomość potencjalnym klientom. Pamiętaj, że będziemy Cię informować na bieżąco o każdym etapie!

3

Gdy dojdzie do negocjacji, przeprowadzimy ten proces za Ciebie! Wszystko po to aby uzyskać dla Ciebie jak najkorzystniejsze warunki. Oczywiście ostateczna decyzja o sprzedaży będzie należeć do Ciebie. A gdy już, ją podejmiesz, zajmiemy się całą resztą. Przygotowaniem kompletnej dokumentacji, wraz z ustaleniem wszystkich szczegółów umowy końcowej, kończąc cały proces sprzedaży w sprawdzonej i polecanej przez nas kancelarii notarialnej. Po finalizacji transakcji zostanie nam tylko spisanie protokołu zdawczo- odbiorczego i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom, co również zrobimy za Ciebie!