Sprzedaż Nieruchomości Poznań

Za każdą transakcją sprzedaży kryje się cel i potrzeba. Nie wszystkie decyzje są łatwe, jednak warto mieć pewność, że będą właściwe. Pomagamy klientom w realizacji planów życiowych w możliwie najwygodniejszy sposób.

W oparciu o Twoje  potrzeby, tworzymy indywidualną strategię sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi umożliwiających ich realizację.

VINSKI Selling System

1. Pierwsze spotkanie

W trakcie spotkania ustalimy cele i potrzeby jakie wiążą się ze sprzedażą nieruchomości. Przedstawimy realne ceny transakcyjne w okolicy oraz dokonamy wyceny nieruchomości. Dzięki zebranym informacjom będziemy mogli dostosować naszą usługę i przedstawić unikalną koncepcję sprzedaży.

2. Przygotowanie

Profesjonalna sesja zdjęciowa, przygotowujemy materiał video wykorzystywany później do promocji nieruchomości na portalach i mediach społecznościowych. Home-staging to dopełnienie naszej dbałości o estetykę oferty. Wykorzystujemy go w przypadku ofert domów i mieszkań aby uzyskać planowany odbiór oferty.

3. Przedsprzedaż

Zanim oferta trafi na ogólnodostępne portale ogłoszeniowe, trafia do naszej bazy klientów poszukujących. Klienci kupujący bardzo cenią sobie oferty które, jeszcze nie były widziane przez innych uczestników rynku. Współpracujemy zawsze z innymi biurami nieruchomości i ich klientami.

4. Promocja oferty

Twoja nieruchomość promowana będzie na najważniejszych portalach ogłoszeniowych, tak aby zwrócić uwagę wielu klientów. Oferty promowane są również za pośrednictwem mediów społecznościowych (stores, rolki, posty), dzięki czemu na naszym profilu może zobaczyć je nawet kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie, co znacznie zwiększa szanse na sprzedaż.

5. Prowadzenie oferty

Na bieżąco informujemy o przebiegu procesu, prowadzimy prezentacje dla zainteresowanych, negocjujemy, weryfikujemy klientów kredytowych, organizujemy całość procesu u zaprzyjaźnionego i doświadczonego notariusza. 

Usługa sprzedaży nieruchomości to nasza główna specjalizacja, działamy w oparciu o model współpracy na wyłączność, zyskujesz w ten sposób nasze know-how, oraz pełne wsparcie w trakcie trwania całego procesu sprzedaży.

Potrzebujesz Agenta?


Pytania i odpowiedzi przed kontaktem

w trakcie

Compare listings

Porównać