Poznaj nas

Jesteśmy lokalnym biurem nieruchomości, którego głównym celem jest stworzenie przyjaznej i profesjonalnej przestrzeni do zawierania transakcji na poznańskim rynku nieruchomości.

Nasza misja opiera się na tworzeniu wartości dodanej w innowacyjny sposób, co stanowi esencję praktykowanej przez nas sztuki pośrednictwa, ponieważ w naszym biurze traktujemy pośrednictwo jako wyjątkową sztukę, łączącą różnorodne elementy ludzkich doświadczeń i potrzeb.

Zajmujemy się sprzedażą, zakupem i wynajmem nieruchomości. 

W tym celu wykorzystujemy szeroki dostęp do klientów w połączeniu z nowoczesnym marketingiem.

Łącząc to z przyjazną i profesjonalną obsługą tworzymy komfortową przestrzeń do zawierania transakcji na rynku nieruchomości. 

Wartości dodane naszych usług:

  • szeroki dostęp do klientów, znacząco wpływa na szybkość i kwotę transakcji 
  • nowoczesny marketing, uzupełnia nasze kompetencje, a także przyczynia się do zwiększenia efektywności i wartości transakcji 
  • znajomość lokalnego rynku pozwala na realną ocenę czasu i kwoty transakcji
  • transparentność, działamy na jasnych i z góry określonych zasadach 
  • tworzymy przyjazną Tobie przestrzeń do zawierania transakcji

Zespół Agencji Nieruchomości

Dominika Gnoińska

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości, współwłaściciel Vinski Estate

O mnie:

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, o specjalizacji finanse i rachunkowość biznesu. Choć jej pierwotnym marzeniem było studiowanie architektury na Poznańskiej Politechnice, to szybko odnalazła swoje powołanie w świecie finansów.

Pnąc się po kolejnych szczeblach dostrzegła, w sobie naturalny talent do zarządzania i organizacji, który w połączeniu z lekkością do nawiązywanie kontaktów stworzyły silny fundament dla późniejszej kariery.

Po wielu latach spędzonych w sektorze finansów i rachunkowości, Dominika podjęła odważną decyzję o zmianie kursu kariery.

W konsekwencji czego utworzyła projekt biura nieruchomości vinski estate i komplementarnego projektu social media vinski.prezentuje gdzie obecnie ma szansę realizować własne pomysły i rozwijać swoje talenty na nowe, ekscytujące sposoby. 

 

 

Patryk Cywiński

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości, współwłaściciel Vinski Estate

O mnie:

Absolwent poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, o specjalizacji finansów i rachunkowości przedsiębiorstw. Swoją karierę zawodową rozpoczął już w trakcie studiów, pozwoliło mu to na zdobycie kompetencji miękkich, oraz sprzedażowych. 

Suma zdobytych doświadczeń pozwoliła na utworzenie projektu biura nieruchomości Vinski Estate, oraz równoległego i komplementarnego projektu Vincare. Tworząc tym samym perfekcyjną przestrzeń dla swoich klientów do zawierania transakcji na rynku nieruchomości.

Patryk prywatnie:

Fascynuje go historia i strategia. Najczęściej czyta biografie sławnych ludzi. Uwielbia słuchać wykładów i podcastów o retoryce, językoznawstwie i ludzkiej psychologii. Rozwój własnego biznesu tworzy dla niego idealne środowisko do ciągłego doskonalenia zarówno siebie, jak i organizacji. Lubi emocje związane ze sportem, kibicuje wszystkim z orzełkiem na piersi. 

Dlaczego warto współpracować z VINSKI ESTATE?

Partnerstwo

Niezależnie od tego, czy jesteś wynajmującym po raz pierwszy, czy kupującym w dużym budżecie traktujemy każdego klienta w takim samym szacunkiem i zapewniamy te same zasoby.

Indywidualność 

Cenimy sobie relacje z naszymi klientami. Jesteśmy gotowi, żeby wysłuchać Twoją historię, bo jej znajomość to podstawa do dalszego działania. To właśnie dzięki tej otwartości tworzymy indywidualny plan działania.

Osobisty doradca

Będziemy współpracować z Tobą indywidualnie, aby pomóc Ci wprowadzić Twoją nieruchomość na rynek. Od pełnej analizy rynku po przygotowanie oferty. Twój osobisty doradca będzie na każdym kroku raportował przebieg całego procesu.

Success fee

Twój sukces to nasz sukces. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od naszych wyników. Łączą nas te same cele. 

Dyskrecja

Wiemy, że prywatność jest najwyższą wartością. Jesteśmy wdzięczni za pokładane w nas zaufanie. Przekazane informacje zostawiamy tylko i wyłącznie dla siebie. 

Marketing

Skuteczna sprzedaż nieruchomości nie może funkcjonować bez sprawnego marketingu. W naszym biurze nieruchomości stawiamy na nowoczesne środki reklamy.

Razem tworzymy Zespół, który każdego dnia udoskonala swoje metody działania w trosce o dobro naszych klientów.

Compare listings

Porównać