Poznaj nas

Jesteśmy młodą, pełną pasji i ambitną agencją nieruchomości. Wierzymy, że proste rozwiązania mogą rozwiązać najbardziej złożone problemy.
Uważamy się za proaktywnych, profesjonalnych i skutecznych, ponieważ cenimy każdą transakcję, nad którą pracujemy.
Czujemy się zobowiązani do zapewnienia Państwu dokładnej, uczciwej i przyjaznej obsługi, tak aby mogli Państwo podejmować świadome decyzje przy transakcjach na rynku nieruchomości.

VINSKI ESTATE to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby związane z nieruchomościami.

Dlaczego warto współpracować z VINSKI ESTATE?

Partnerstwo

Niezależnie od tego, czy jesteś wynajmującym po raz pierwszy, czy kupującym w dużym budżecie traktujemy każdego klienta w takim samym szacunkiem i zapewniamy te same zasoby.

Indywidualność 

Cenimy sobie relacje z naszymi klientami. Jesteśmy gotowi, żeby wysłuchać Twoją historię, bo jej znajomość to podstawa do dalszego działania. To właśnie dzięki tej otwartości tworzymy indywidualny plan działania.

Osobisty doradca

Będziemy współpracować z Tobą indywidualnie, aby pomóc Ci wprowadzić Twoją nieruchomość na rynek. Od pełnej analizy rynku po przygotowanie oferty. Twój osobisty doradca będzie na każdym kroku raportował przebieg całego procesu.

Success fee

Twój sukces to nasz sukces. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od naszych wyników. Łączą nas te same cele. 

Dyskrecja

Wiemy, że prywatność jest najwyższą wartością. Jesteśmy wdzięczni za pokładane w nas zaufanie. Przekazane informacje zostawiamy tylko i wyłącznie dla siebie. 

Marketing

Skuteczna sprzedaż nieruchomości nie może funkcjonować bez sprawnego marketingu. W naszym biurze nieruchomości stawiamy na nowoczesne środki reklamy.

Razem tworzymy Zespół, który każdego dnia udoskonala swoje metody działania w trosce o dobro naszych klientów.