Doradztwo inwestycyjne Poznań

Inwestowanie w nieruchomości to skuteczne narzędzie do pomnażania majątku. Znajomość miasta, dynamiki wzrostu cen nieruchomości w poszczególnych dzielnicach, oraz cen najmu powoduje, że stajemy się partnerem do realizacji Twoich inwestycji.

VINSKI System

1. Pierwsze spotkanie

W trakcie którego ustalimy cele i potrzeby jakie wiążą się z zakupem, przedstawimy naszą filozofię inwestowania w nieruchomości, zwrócimy uwagę na najważniejsze kwestie całego procesu

2. Poszukiwanie

Dzięki dostępom do niepublikowanych ofert, programom ułatwiającym dostęp do wielu portali jednocześnie oraz kontaktom na lokalnym rynku i dostępom do aktywnie inwestujących społeczności inwestorów jesteśmy w stanie wyselekcjonować dla Was najbardziej dopasowane oferty.

3. Prowadzenie procesu

Wspólnie odwiedzamy wybrane nieruchomości, dokonujemy analizy istotnych elementów, wspieramy w procesie decyzyjnym, negocjujemy i finalizujemy całość procesu u zaprzyjaźnionego i doświadczonego notariusza.

4. Przebiegu najmu

Możemy kontynuować współpracę wykonując dla Was usługę zarządzania najmem, a więc przejęcie całego procesu obsługi najmu.

biuro-nieruchomosci-poznan-vinski-my-depositphotos-bgremover

Potrzebujesz Agenta?


Pytania i odpowiedzi przed kontaktem

w trakcie

Compare listings

Porównać