Wynajem i zarządzanie najmem

Masz już dość szukania nowych lokatorów dla swojego mieszkania lub boisz się, że przekażesz swoje mieszkanie w niewłaściwe ręce? Znalezienie właściwego najemcy wymaga szczegółowej weryfikacji. W połączeniu z bezpieczną umową najmu stanowią dwa filary Twojego bezpieczeństwa. Możemy Ci w tym pomóc. Mamy wypracowany system weryfikacji najemców oraz profesjonalną umowę najmu. Dodatkowo chętnie podpowiemy Ci, jak podnieść rentowność Twojego wynajmu.

Jeśli jednak nie masz czasu na reagowanie na wszystkie problemy i zapytania swoich najemców oraz uciążliwą kontrolę przepływów i płatności, możemy zdjąć całkowicie ten obowiązek z Twojej głowy! Wszystko po to, żebyś mógł wolny czas wykorzystać na zajęcia, które sprawiają Ci przyjemność. Nasza usługa zarządzania najmem jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy z nim związane.

Wiedza

Doświadczenie

Zaufanie

Dopasowanie do wymagań klienta

1

Na pierwszym spotkaniu omówimy Twoje oczekiwania wobec najemców, porozmawiamy również o celach związanych z Twoim mieszkaniem. Jeśli nam zaufasz, jeszcze tego samego dnia zaczniemy przygotowywać materiały do oferty wynajmu i zaczniemy działać.

2

W kolejnym etapie przygotowujemy materiały fotograficzne i wideo. Po to aby w kolejnych dniach móc prezentować Twoją nieruchomość potencjalnym najemcom. Spośród nich wybierzemy rekomendowane przez nas osoby. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie w zakresie treści umowy najmu oraz wzorów załączników, które wspólnie omówimy.

3

Po ustaleniu wszystkich warunków najmu, sfinalizujemy to podpisaniem umowy, wraz z protokołem zdawczo- odbiorczym i załącznikami, kończąc proces przekazaniem nieruchomości. 

4

Jeśli nie masz czasu, lub nie wiesz jak zająć się obsługą najmu, mamy dla Ciebie usługę Zarządzania Najmem. Wtedy po podpisaniu umowy z najemcą przejmujemy od Ciebie cały proces. Od poprawienia rentowności, ponownego szukania klientów, poprzez reagowanie na zgłoszenia i usterki, kończąc na pilnowaniu przepływów pieniężnych. Każdego miesiąca otrzymasz od nas również raport na temat wszystkich zdarzeń z poprzedniego miesiąca. Co ważne, nasze wynagrodzenie za usługę pobieramy tylko gdy najemca ureguluje czynsz!

Dzięki naszej usłudze zarządzania zyskasz czas, bezpieczeństwo oraz pieniądze. A Ty w wolnych chwilach będziesz mógł zająć się tym co najbardziej lubisz!